Ocenění AFCEA a jejich členů

AFCEA International uděluje každoročně několik ocenění, mezi nejvýznamnější individuální ceny patří AFCEA Sarnoff Award, udělovaná na počest jednoho ze spoluzakladatelů AFCEA International brigádního generála Davida Sarnoffa, který v průběhu II. světové války sloužil po boku prezidenta Dwight D. Eisehnowera jako člen jeho spojovacího štábu. Tato cena je udělována významným představitelům veřejného života.

Nejvýznamnější individuální cenou AFCEA je General James M. Rockwell Award, kterou v roce 2012 obdržel i Petr Jirásek, prezident České pobočky AFCEA v letech 2000-2008.
V roce 2013 obdržel tuto cenu čestný viceprezident ČP AFCEA armádní generál v.z. Vlastimil Picek, Ministr obrany ČR

Nejvýznamnější kolektivní cenou AFCEA International je titul AFCEA Model Chapter, který je udělován nejaktivnějším pobočkám AFCEA. Česká pobočka AFCEA obdržela tuto cenu již 14 krát, a to v letech 1995, 1998, 2000-2008 a v letech 2012-2014.

Od roku 2003 Česká pobočka AFCEA uděluje vlastní pamětní medaili aktivním členům AFCEA a významným podporovatelům aktivit pobočky. Za deset let její existence cenu obdrželo více než 40 osob, představitelů vládních institucí, akademické sféry a privátního sektoru.