Členové pracovní skupiny

Pracovní skupina rozvíjí svoji členskou základnu na základě těchto motivací:

  1. Sociální interakce s podobně zaměřenými lidmi – možnost zviditelnit se jako odborník na určitou kompetenci v rámci komunity oslovované činností pracovní skupiny a zvyšovat si svůj společenský a odborný kredit svojí aktivní účastí na aktivitách pracovní skupiny.
  2. Společenské uznání – možnost podílet se prosazování či realizaci aktivit podporujících budování bezpečné a prosperující společnosti.
  3. Seberealizace – možnost podílet se na realizaci projektů iniciovaných pracovních skupinou při respektování profesních a etických pravidel.

Členství v pracovní skupině je zcela neformální a otevřené každému, kdo se zaváže respektovat etický kodex AFCEA.

Členství znamená pouze sdílení osobních údajů nezbytných pro zasílání informací o probíhajících aktivitách nebo k oslovení pro zapojení do specifické aktivity související s odborností člena.

Členem pracovní skupiny může být i nečlen AFCEA, pokud je to pracovník státní či akademické sféry nebo student. Lidé z komerční sféry musí být buď zaměstnanci kolektivního (firemního člena AFCEA) nebo individuální členové AFCEA.

Členové pracovní skupiny, kteří jsou zároveň členy AFCEA, mají možnost navrhovat zaměření aktivit a spolurozhodovat o jejich realizaci.