Finále 3. ročníku Středoškolské soutěže ve video podobě

Přinášíme sestřih toho nejdůležitějšího, co se odehrálo během finále 3. ročníku Středoškolské soutěže v kybernetické bezpečnosti. Děkujeme všem, kteří se do 3. ročníku soutěže zapojili, blahopřejeme všem finalistům, gratulujeme všem vítězům!
 

 

 
 

 
 
Česká pobočka AFCEA resp. její pracovní skupina Kybernetická bezpečnost zorganizovala dne 25. 4. 2019 na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně finále 3. ročníku Středoškolské soutěže v kybernetické bezpečnosti.

Kybernetický prostor zásadně ovlivňuje naše každodenní životy, které do značené míry závisí na tom, co se v kybernetickém životě děje. Právě proto je třeba tento prostor chránit a bránit. Jsme přesvědčeni, že jediným dlouhodobým a efektivním řešením je vychovat silnou mladou generaci odborníků a expertů v oblasti ICT, kteří jednou budou zajišťovat kybernetickou bezpečnost a obranu naší kybervlasti.

Vítězem v hlavní kategorie středoškoláci se stal Vadim Kablukov z Gymnázia B. Němcové v Hradci Králové, vítězem v doprovodné vysokoškolské kategorii se pak stal Jan Gocník z Univerzity Karlovy.

Gratulujeme! …Zároveň gratulujeme všem finalistům, kteří již svou účastí prokázali svoji odbornost i zapálenost pro danou věc!

A v neposlední řade děkujeme všem podporovatelům a partnerům soutěže! Finále napovědělo složení národního týmu ČR, který bude nominován koncem léta a který nás bude reprezentovat v rámci evropského finále. Naše společná práce pokračuje!…

 

 

 

Autor fotografií: Riethofová Alžběta