Kdo je etickým hackerem České republiky?

Studentská národní soutěž ČR v kybernetické bezpečnosti

Národní finále

Národní finále studentské soutěže ČR v kybernetické bezpečnosti organizované Pracovní skupinou kybernetické bezpečnosti AFCEA a celou řadou státních, akademických i profesní organizací se uskutečnilo ONLINE 20. května 2021.
Finále se zúčastnilo 44 nejlepších studentů a studentek z 25 základních, středních a vysokých škol, kteří soutěžili ve třech věkových kategoriích. Soutěžící se do finále probojovali úspěšným absolvováním dvou vyřazovacích online kol, která absolvovalo více než 3.700 studentů z téměř 200 škol z celé České republiky.

Národní finále bylo vysíláno živě z finálového studia, jehož organizaci zastřešovalo Centrum kybernetické bezpečnosti, z.ú., a technicky zajistili studenti z Mediálního domu Preslova (SSPŠ a Gymnázium Praha). V průběhu devíti hodinového osvětově-odborného vysílání se uskutečnilo šest odborných diskusních panelů, devět odborných vystoupení, 13 interview a dalších
živých i předtočených rozhovorů.

Záznam z vysílání je k dispozici zde: https://www.youtube.com/watch?v=pYqSJhSqtkQ&list=PLO1ysiBn1s7Tj3QWyT7BPKhHO9n3HcjZe.

Tisková zprávu v PDF k dispozici zde.