Kolektivní členové

 


 

ALTRON, a.s

Altron nabízí ucelené portfolio řešení pro datová centra a řízení celého životního cyklu digitálního byznysu a dat až k zákazníkovi. Individuální přístup respektuje aktuální potřeby podnikání a podporujeme zákazníky službami a řešeními s využitím špičkových technologií pro zajištění vysoké dostupnosti ať již v podobě datových center nebo konvergovaného IT. Díky detailní znalosti světa datových center přinášíme moderní infrastrukturu pro přenos, zpracování a vizualizaci digitálních dat až u koncových zákazníků. Tým certifikovaných profesionálů pak poskytuje služby a řešení s vysokou přidanou hodnotou včetně vlastního vývoje například pro telekomunikace, energetiku, průmysl, veřejnou správu a zdravotnictví.
Zástupce AFCEA: Jan Rezek

 

ATS_LOGO_CMYK

ATS-TELCOM PRAHA a.s.

Společnost je na trhu již od roku 1994. Svou obchodní činnost jsme zahájili jako společnost se specializací na výstavbu a údržbu rozsáhlých rezortních a podnikových telekomunikačních sítí na technologii společnosti Alcatel. Mezi naše největší zákazníky patří Ministerstvo obrany a Ministerstvo vnitra, pro které jsme vybudovali kompletní telekomunikační infrastrukturu.
Zástupce AFCEA: Karel Bouchner

 

aura logo

AURA s.r.o.

AURA je od svého založení v r. 1989 orientována na dodávky řešení na klíč v oblasti rozsáhlých a složitých informačních systémů pro řízení zásobování, skladů a obchodu. Od r. 1995 je AURA zaměřena především na informační systémy pro vojenskou logistiku.
Zástupce AFCEA: Filip Engelsmann

 

Cisco_Logo

Cisco Systems s.r.o.

Cisco (NASDAQ: CSCO) is the worldwide leader in IT that helps companies seize the opportunities of tomorrow by proving that amazing things can happen when you connect the previously unconnected.
At Cisco customers come first and an integral part of our DNA is creating long-lasting customer partnerships and working with them to identify their needs and provide solutions that support their success.
Zástupce AFCEA: Daniela Pytlíková

 

cd-telematika

ČD – Telematika a.s.

ČD – Telematika a.s. je významným poskytovatelem velkoobchodních internetových, datových a hlasových služeb a dodavatelem služeb v oblasti správy, údržby i výstavby optických infrastruktur. ČD – Telematika vlastní druhou největší optickou síť v ČR, centrální úložiště dat, servisní a další specializovaná pracoviště. Společnost byla založena v roce 1994, je členem řady profesních organizací a čítá přes 500 zaměstnanců.
Zástupce AFCEA: Bohuslav Šimek

 

Gordic, a.s.

Jsme předním českým tvůrcem a dodavatelem informačních systémů. V naší činnosti se protíná oblast informačních systémů, kybernetické bezpečnosti a Internetu věcí. Specializujeme se na tvorbu a dodávku software, včetně komplexní uživatelské podpory.
Zaštiťujeme platformu KYBEZ, která je založená na bezplatné, dobrovolné a efektivní spolupráci odborných akademických, veřejných a mediálních institucí a nezávislých specializovaných komerčních společností z oblasti informačních a telekomunikačních technologií.
V oblasti Internetu věcí se angažujeme zejména v technologiích pro chytré budovy prostřednictvím naší dceřiné společnosti HDL Automation s. r. o.
Zástupce AFCEA: Bc. Radka Šustrová

 

HP_Blue_SpotC

 Hewlett-Packard s.r.o.

Společnost Hewlett Packard Enterprise (HPE), v České republice se jedná o společnost Hewlett-Packard s.r.o, je přední světový dodavatel technologických řešení pro podniky a instituce jak z oblasti komerční, tak z oblasti státní správy. Portfolio společnosti pokrývá software, IT služby a celkovou IT infrastrukturu. Společnost HPE pak své produkty a služby kategorizuje do čtyř základních oblastí, které se zaměřují na bezpečnost, cloud, digitální transformaci a oblast velkých dat. V oblasti služeb HPE nabízí zákazníkům kompletní portfolio souvisejících s podnikovou ICT infrastrukturou, podnikovými procesy a vývojem, integrací nebo provozem aplikací. Dokáže prostřednictvím obchodního poradenství a IT poradenství navrhnout informační strategii vyplývající z cílů zákazníka a existující ICT infrastruktury. Silnou stránkou je dokonale pracující servisní organizace s plošným pokrytím republiky. Dodávaná řešení, služby, hardware a software společnosti Hewlett Packard Enterprise pokrývají požadavky rozsáhlých informačních systémů jako je logistika, databázová řešení, manažerské informační systémy, systémy pro podporu rozhodování, systémy pro řízení práce se zákazníky, systémy pro dodavatelské řetězce či akviziční činnost. Dodávky jsou ceněny zejména pro vysokou spolehlivost a profesionální podporu provozu.
Zástupce AFCEA: Filip Jasz

 

icz logo

ICZ a.s.

Požadavky klienta považujeme za klíčové. Naše produkty a služby přizpůsobujeme tak, aby odpovídaly potřebám a specifikům daného typu podnikání. Náš klientský servis zahrnuje rovněž konzultační podporu, služby na bázi časově vázaných dodávek či dodávku komplexních řešení na klíč. Mezi specializované formy spolupráce patří systémová integrace či různé formy outsourcingu.
Svým zaměřením pokrýváme oblasti veřejné správy, zdravotnictví, telekomunikací, financí, logistiky, průmyslu a služeb.
Zástupce AFCEA: RNDr. Karol Filakovský

 

interlinkcs logo

INTERLINK CS, spol. s r.o.

INTERLINK CS, spol. s r.o., působí na českém a slovenském trhu od roku 1992, je dodavatelem špičkových komunikačních, monitorovacích a anténních systémů pro profesionální uživatele z řad státní správy.
Zástupce AFCEA: Vendula Kotucz

 

intv logo

INTV, spol. s r.o.

INTV, spol. s r.o. je od roku 1994 poskytovatelem satelitních komunikací pro Armádu ČR. V současné době poskytujeme spojení jak zahraniční mise AČR, tak i pro vzdušné síly a pro cvičení AČR na území Evropy. Vedle technologie VSAT využívá armáda i služby satelitních telefonů a terminálů sítí Iridium a Inmarsat, spojení a služby pro dopravní letku AČR. INTV i největším poskytovatelem vysokorychlostního připojení k internetu přes satelit. Služby jsou využívány pro celou řadu vládních i nevládních organizací jako např. Policie ČR, Hasiči, ČTÚ, ČTK, ISP, tak jak pro připojení domácností a firem v celé ČR.
Zástupce AFCEA: Ing. Jaroslav Střítecký

 

mslogo

Microsoft s.r.o.

Společnost Microsoft (nasdaq „MSFT“) byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.
Česká pobočka společnosti Microsoft Corporation zahájila svoji činnost v roce 1992. Od července roku 2013 ji vede Biljana Weber.
Zástupce AFCEA: Ctirad Mareš

 

net.pointers s.r.o.

Jsme původní česká společnost, která se zaměřuje na kybernetickou bezpečnost a Unified Communications ve střední Evropě, na Středním východě, v Asii a Tichomoří. Rádi se staneme Vaším partnerem a předáme Vašemu týmu znalosti a zkušenosti v oblastech APT, Anti DDoS ochrany, forenzní analýzy, Unified Communications a vzdělávání v oblasti kybernetické bezpečnosti. Námi poskytované služby zahrnují profesionální zákaznickou podporu, nasazení technologií, Managed Security Services a kontinuální vývoj vlastního softwaru včetně proprietárních aplikací založených na konkrétních potřebách zákazníka.
Zástupce AFCEA: Markéta Kondrová

 

RS_Logo_2000x465

Rohde & Schwarz Praha s.r.o.

For more than 80 years, Rohde & Schwarz has stood for quality, precision and innovation in all fields of wireless communications. The privately owned company is strategically based on four pillars: test and measurement, broadcasting, secure communications, radiomonitoring and radiolocation. The electronics group, headquartered in Munich (Germany), has a global presence and is among the world market leaders in all of its business fields.
Zástupce AFCEA: Pavel Šalanda

 

Logo Simac FC wit

Simac Technik ČR, a.s.

Simac Techniek N.V. je technologickou společností, která působí v zemích Beneluxu a střední Evropy která byla založena Mac van Shagenem v roce 1971. Holding se zabývá systémovou integrací, poskytováním služeb a vývojem aplikací v následujících oblastech: ICT infrastruktura, ICT aplikace, Průmyslová elektronika a automatizace. V současné době má 950 zaměstnanců.
Zástupce AFCEA: Jan Kulhavý

 

logo-skill

Skill s.r.o.

Společnost Skill s.r.o. nabízí od roku 1992 své služby v oboru implementace informačních technologií, bezpečnostní analýzy, ochrany informačních systémů a dat a zajišťuje analytické zpracování obchodních procesů. Pracovníci mají bohaté zkušenosti v přípravě infrastrukturních návrhů a jejich realizace, včetně dodávky vhodného hardwaru od renomovaných partnerů.
Zástupce AFCEA: Jiří Jimel

 

tesla logo

Tesla a.s.

TESLA, akciová společnost je renomovaným výrobcem i v oblasti vojenské techniky. Vojenská produkce začala již v době 2.světové války a její rozvoj nastal ve druhé polovině šedesátých let vývojem a dodávkami radioreléových spojů zejména pro armádu bývalé Československé republiky. Po útlumu na začátku devadesátých let nastalo oživení vývojem zcela nové generace radioreléových spojů a dnes je akciová společnost TESLA generálním dodavatelem stacionární sítě pro Armádu České republiky.
Zástupce AFCEA: Tomáš Imlauf

 

TOVEK, spol. s r.o.

TOVEK je česká soukromá společnost. Od roku 1993 vyvíjí profesionální nástroje k analýze nestrukturovaných i strukturovaných dat, které využívá především armáda, policie a zpravodajská komunita v Česku i v zahraničí. Produkty TOVEK nabízí v celosvětovém měřítku unikátní soubor funkcí pro podporu rozhodování, vyšetřování a zpravodajské analýzy informací.
Zástupce AFCEA: Nečas Miroslav

 

TTC-button

TTC TELEKOMUNIKACE, s.r.o.,

Společnost TTC TELEKOMUNIKACE, s.r.o., která patří do holdingového uskupení TTC HOLDING, a.s., je tradičním českým dodavatelem řešení komunikační infrastruktury do veřejných sítí telekomunikačních operátorů, podnikových sítí soukromých společností i státních organizací v ČR a zahraničí.
Zástupce AFCEA: Anna Voříšková

 

VTÚ, s. p. Praha

Státní podnik Vojenský technický ústav se profiluje především v oblasti výzkumu, vývoje, výroby a servisního zabezpečení pro kompletní škálu systémů užívaných Armádou České republiky, a to v pozemních i vzdušných silách. V oblasti komunikačních a informačních systémů je dlouhodobým dodavatelem do rezortu MO, a to se zaměřením na technologie míst velení ve své HW i SW části a dále pak se zaměřením na systémovou integraci jednotlivých platforem. Významnou oblastí, ve které podnik působí, je bezpečnost komunikačních a informačních systémů.
Z referenčních projektů v této oblasti lze vyjmenovat komunikační a informační moduly řad KIM 10, 100, 50 a 5, dále pak velitelko – štábní vozidla, místa velení vzdušných sil WOC/SQOC/DSQOC/SAMOC budovaná v souladu s referenční architekturou NATO a speciální moduly pro jednosměrné i obousměrné bezpečné propojování systémů s různým stupněm utajení.
Zástupce AFCEA: Ing. Jitka Čapková, Ph.D., MBA